GBC23DABN-M30
DigiKey raktári szám
S2351E-23-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GBC23DABN-M30
Leírás
CONN HEADER SMD 46POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 46 position 0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
3A
Más hossz
CONN HEADER SMD 72POS 2.54MM
Raktáron: 894
CONN HEADER SMD 68POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER SMD 64POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER SMD 60POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 56POS 2.54MM