GBC19SFBN-M30
DigiKey raktári szám
S1043E-19-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GBC19SFBN-M30
Leírás
CONN HEADER SMD 19POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 19 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
3A
Rögzítés módja
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Végződtetés
forraszanyag
Alap típusszám
Rögzítés módja
push-pull
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
Raktáron: 287
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER SMD 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM