VNH3SP30TR-E
DigiKey raktári szám
497-VNH3SP30TR-ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-VNH3SP30TR-ECT-ND - Vágott szalag (CT)
497-VNH3SP30TR-EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VNH3SP30TR-E
Leírás
IC MTR DRV 5.5-36V MULTIPWRSO-30
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Motorvezérlő Teljesítmény MOSFET párhuzamos, PWM MultiPowerSO-30
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VNH3SP30TR-E modellek
Kategória
Kimeneti áram
30A
Gyártó
STMicroelectronics
Tápfeszültség
5,5V ~ 36V
Sorozat
Kimeneti feszültség
5,5V ~ 36V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)