VN5T016AHTR-E
DigiKey raktári szám
497-14315-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-14315-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-14315-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VN5T016AHTR-E
Leírás
IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 HPAK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 N csatornás 43A HPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VN5T016AHTR-E modellek
Kategória
Kimeneti feszültség
8V ~ 36V
Gyrt.
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
Nem szükséges
Sorozat
Max. kimeneti áram
43A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rds On (tip.)
16mohm
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenet típusa
Nem invertáló
Kapcsoló típusa
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás (fix), Szakadásérzékelés, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség
Kimenetek száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)