VN5E050JTR-E
DigiKey raktári szám
497-11682-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-11682-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-11682-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VN5E050JTR-E
Leírás
IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 PWRSSO12
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 N csatornás 19A PowerSSO-12™
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VN5E050JTR-E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
Nem szükséges
Gyrt.
Max. kimeneti áram
19A
Sorozat
Rds On (tip.)
50mohm (max.)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenet típusa
Nem invertáló
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Kapcsoló típusa
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás (fix), Szakadásérzékelés, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség
Kimenetek száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Bemenetek/kimenetek
1:01
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti polaritás
magas oldali
Gyártói tokozás
PowerSSO-12™
Kimenet típusa
N csatornás
Tokozás
Interfész
BE/KI
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
4,5V ~ 28V