VIPERGAN50WTR
DigiKey raktári szám
497-VIPERGAN50WTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-VIPERGAN50WTRCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-VIPERGAN50WTRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VIPERGAN50WTR
Leírás
POWER CONVERSION
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Offline átalakító flyback, Szekunder oldali SR Topológia 240kHz 16-QFN (5x6)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VIPERGAN50WTR modellek
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
23V
Gyártó
STMicroelectronics
Aktív ciklusidő
50%
Sorozat
Kapcsolási frekvencia
240kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Teljesítmény (Watt)
50 W
Alkatrész státusza
Aktív
Meghibásodás elleni védelem
túlterhelés, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség, Rövidzárlat
Kimenet leválasztása
izolált
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Belső kapcsoló(k)
Igen
Tokozás
16-TFQFN, szabadon lévő kontaktus
Átütési feszültség
650V
Gyártói tokozás
16-QFN (5x6)
Topológia
flyback, Szekunder oldali SR
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bekapcsolási feszültség
7 V