STW20N90K5
DigiKey raktári szám
497-17089-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STW20N90K5
Leírás
MOSFET N-CH 900V 20A TO247
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 900 V 20A (Tc) 250W (Ta) Furatszerelt TO-247-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STW20N90K5 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 100µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
40 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1500 pF @ 100 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
250W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
900 V
Gyártói tokozás
TO-247-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
250mohm / 10A, 10V