STTH2003CG-TR
DigiKey raktári szám
497-6591-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-6591-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-6591-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STTH2003CG-TR
Leírás
DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 300 V 10A Felületszerelt TO-263-3, D2PAK (2 kivezetés + fül), TO-263AB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STTH2003CG-TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyártó
STMicroelectronics
Záróirányú feléledési idő (Trr)
35 ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 300 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
standard
Tokozás
TO-263-3, D2PAK (2 kivezetés + fül), TO-263AB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
300 V
Gyártói tokozás
D2PAK
Vezetési áram (Io) (diódánként)
10A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.25 V @ 10 A