STSPIN32F0601
DigiKey raktári szám
497-STSPIN32F0601-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STSPIN32F0601
Leírás
600V THREE-PHASE CONTROLLER WITH
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STSPIN32F0601 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
RAM mérete
4K x 8
Gyártó
STMicroelectronics
Interfész
I2C, SPI, UART/USART
Sorozat
Bemenetek/kimenetek száma
21
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség
9V ~ 20V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)