STS10N3LH5
DigiKey raktári szám
497-10010-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-10010-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-10010-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STS10N3LH5
Leírás
MOSFET N-CH 30V 10A 8SO
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 10A (Tc) 2,5W (Ta) Felületszerelt 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STS10N3LH5 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
4.6 nC @ 5 V
Sorozat
Ugs (Max)
±22V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
475 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Teljesítményveszteség (max.)
2,5W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Gyártói tokozás
8-SOIC
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
21mohm / 5A, 10V