STPST5H100AFY
DigiKey raktári szám
497-STPST5H100AFYTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-STPST5H100AFYCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-STPST5H100AFYDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPST5H100AFY
Leírás
DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 5A Felületszerelt SOD128Flat
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
11.5 µA @ 100 V
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
SOD128Flat
Vezetési áram (Io)
5A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
680 mV @ 5 A