STPSC15H12D
DigiKey raktári szám
497-16956-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPSC15H12D
Leírás
DIODE SIL CARB 1200V 15A TO220AC
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 1200 V 15A Furatszerelt TO-220AC
EDA / CAD modellek
STPSC15H12D modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
0 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
90 µA @ 1200 V
Csomagolás
Csőtár
Kapacitás / Ur, F
1200pF / 0V, 1MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
1200 V
Gyártói tokozás
TO-220AC
Vezetési áram (Io)
15A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.5 V @ 15 A
Alap típusszám
Sebesség
Nullára lezárási idő > 500mA (Io)