STPS8L30B-TR
DigiKey raktári szám
497-3222-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-3222-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-3222-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS8L30B-TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 8A DPAK
Részletes leírás
dióda 30 V 8A Felületszerelt DPAK
EDA / CAD modellek
STPS8L30B-TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 mA @ 30 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
DPAK
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
8A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
490 mV @ 8 A