STPS8H100DEE-TR
DigiKey raktári szám
497-13331-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-13331-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-13331-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS8H100DEE-TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 8A POWERFLAT
Részletes leírás
dióda 100 V 8A Felületszerelt PowerFlat™ (3,3x3,3)
EDA / CAD modellek
STPS8H100DEE-TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
4.5 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
PowerFlat™ (3,3x3,3)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Vezetési áram (Io)
8A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
820 mV @ 8 A