STPS8H100D
DigiKey raktári szám
497-STPS8H100D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS8H100D
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO220AC
Részletes leírás
dióda 100 V 8A Furatszerelt TO-220AC
EDA / CAD modellek
STPS8H100D modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
4.5 µA @ 100 V
Csomagolás
Csőtár
Gyártói tokozás
TO-220AC
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Vezetési áram (Io)
8A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
710 mV @ 8 A