STPS8170DEE-TR
DigiKey raktári szám
497-13330-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-13330-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-13330-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS8170DEE-TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 170V 8A POWERFLAT
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 170 V 8A Felületszerelt PowerFlat™ (3,3x3,3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STPS8170DEE-TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
15 µA @ 170 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
PowerFlat™ (3,3x3,3)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
170 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Vezetési áram (Io)
8A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 8 A