STPS6M100DEE-TR
DigiKey raktári szám
497-13329-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-13329-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-13329-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS6M100DEE-TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 6A POWERFLAT
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 6A Felületszerelt PowerFlat™ (3,3x3,3)
EDA / CAD modellek
STPS6M100DEE-TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
30 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
PowerFlat™ (3,3x3,3)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
6A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
780 mV @ 6 A