STPS5L40
DigiKey raktári szám
497-12672-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-12672-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS5L40
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 5A Furatszerelt DO-201AD
EDA / CAD modellek
STPS5L40 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 40 V
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Elavult
Gyártói tokozás
DO-201AD
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
5A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
500 mV @ 5 A