STPS5H100AF
DigiKey raktári szám
497-18873-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-18873-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-18873-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS5H100AF
Leírás
DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 5A Felületszerelt SOD128Flat
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STPS5H100AF modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
3.5 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
SOD128Flat
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Vezetési áram (Io)
5A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
760 mV @ 5 A