STPS3L40S
DigiKey raktári szám
497-4673-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-4673-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-4673-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS3L40S
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 3A Felületszerelt SMC
EDA / CAD modellek
STPS3L40S modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 40 V
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
SMC
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
3A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
500 mV @ 3 A