STPS3L40S | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STPS3L40S |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 40 V 3A Felületszerelt SMC |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STPS3L40S modellek |
Kategória | Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 100 µA @ 40 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Technológia | Gyártói tokozás SMC |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 40 V | Üzemi hőmérséklet (átmenet) 150°C (max.) |
Vezetési áram (Io) 3A | Alap típusszám |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 500 mV @ 3 A |