STPS3150RL
DigiKey raktári szám
497-3216-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-3216-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS3150RL
Leírás
DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 150 V 3A Furatszerelt DO-201AD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STPS3150RL modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 150 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
DO-201AD
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Vezetési áram (Io)
3A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
820 mV @ 3 A