STPS30SM100SG-TR
DigiKey raktári szám
497-12661-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-12661-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-12661-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS30SM100SG-TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 30A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 30A Felületszerelt D2PAK
EDA / CAD modellek
STPS30SM100SG-TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
45 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
D2PAK
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
30A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
870 mV @ 30 A