STPS30M100SFP
DigiKey raktári szám
497-18688-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS30M100SFP
Leírás
DIODE SCHOTTK 100V 30A TO220FPAB
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 30A Furatszerelt TO-220FPAB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STPS30M100SFP modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
175 µA @ 100 V
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
TO-220FPAB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
30A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
800 mV @ 30 A