STPS2L30A
DigiKey raktári szám
497-3759-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-3759-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-3759-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS2L30A
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMA
Részletes leírás
dióda 30 V 2A Felületszerelt SMA
EDA / CAD modellek
STPS2L30A modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 30 V
Gyártói tokozás
SMA
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
2A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
450 mV @ 2 A