STPS2H100UY
DigiKey raktári szám
497-11093-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-11093-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-11093-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS2H100UY
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Részletes leírás
dióda 100 V 2A Felületszerelt SMB
EDA / CAD modellek
STPS2H100UY modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 100 V
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Gyártói tokozás
SMB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 175°C
Vezetési áram (Io)
2A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
790 mV @ 2 A