STPS2H100
DigiKey raktári szám
497-12643-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-12643-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS2H100
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO41
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 2A Furatszerelt DO-41
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STPS2H100 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 100 V
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
DO-41
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Vezetési áram (Io)
2A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
860 mV @ 2 A