STPS1L40U
DigiKey raktári szám
497-12792-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-12792-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-12792-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS1L40U
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 1A Felületszerelt SMB
EDA / CAD modellek
STPS1L40U modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
35 µA @ 40 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
SMB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
500 mV @ 1 A