STPS1H100A
DigiKey raktári szám
497-3209-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-3209-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-3209-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS1H100A
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 1A Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
STPS1H100A modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
4 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
DO-214AC (SMA)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
770 mV @ 1 A