STPS15L45CB
DigiKey raktári szám
497-STPS15L45CB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS15L45CB
Leírás
DIODE ARRAY SCHOTT 45V 7.5A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 45 V 7,5A Felületszerelt TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
EDA / CAD modellek
STPS15L45CB modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
520 mV @ 7.5 A
Gyártó
STMicroelectronics
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Csomagolás
Csőtár
Visszáram Ur-nél
1 mA @ 45 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
45 V
Gyártói tokozás
DPAK
Vezetési áram (Io) (diódánként)
7,5A