STPS1150A
DigiKey raktári szám
497-7545-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7545-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7545-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS1150A
Leírás
DIODE SCHOTTKY 150V 1A SMA
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 150 V 1A Felületszerelt SMA
EDA / CAD modellek
STPS1150A modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 150 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
SMA
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
820 mV @ 1 A