STPS10150CG-TR
DigiKey raktári szám
497-6571-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-6571-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-6571-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS10150CG-TR
Leírás
DIODE ARRAY SCHOTT 150V 5A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 150 V 5A Felületszerelt TO-263-3, D2PAK (2 kivezetés + fül), TO-263AB
EDA / CAD modellek
STPS10150CG-TR modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
920 mV @ 5 A
Gyártó
STMicroelectronics
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 150 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
TO-263-3, D2PAK (2 kivezetés + fül), TO-263AB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Gyártói tokozás
D2PAK
Vezetési áram (Io) (diódánként)
5A