STP150N10F7
DigiKey raktári szám
497-14570-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STP150N10F7
Leírás
MOSFET N-CH 100V 110A TO220
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 110A (Tc) 250W (Ta) Furatszerelt TO-220
EDA / CAD modellek
STP150N10F7 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
117 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
8115 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
250W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
TO-220
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,2mohm / 55A, 10V