STP11NM60FD
DigiKey raktári szám
497-3180-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STP11NM60FD
Leírás
MOSFET N-CH 600V 11A TO220AB
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 11A (Tc) 160W (Ta) Furatszerelt TO-220
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STP11NM60FD modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
450mohm / 5,5A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
40 nC @ 10 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
±30V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
900 pF @ 25 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
160W (Ta)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
TO-220
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V