STM8L151R8T6
DigiKey raktári szám
497-11569-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM8L151R8T6
Leírás
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
Részletes leírás
STM8 STM8L EnergyLite Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
STM8L151R8T6 modellek
EEPROM mérete
2K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
4K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 28x12b; D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz