STM32L152VET6
DigiKey raktári szám
497-14641-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L152VET6
Leírás
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
EDA / CAD modellek
STM32L152VET6 modellek
EEPROM mérete
16K x 8
RAM mérete
80K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 25x12b; D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz