STM32L152CBT6
DigiKey raktári szám
497-11197-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L152CBT6
Leírás
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
EDA / CAD modellek
STM32L152CBT6 modellek
EEPROM mérete
4K x 8
RAM mérete
16K x 8
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz