STM32L151UCY6TR
DigiKey raktári szám
497-STM32L151UCY6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-STM32L151UCY6CT-ND - Vágott szalag (CT)
497-STM32L151UCY6DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L151UCY6TR
Leírás
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 63WLCSP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 63-WLCSP (3,23x4,16)
EDA / CAD modellek
STM32L151UCY6TR modellek
EEPROM mérete
8K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
32K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 21x12b; D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz