STM32L100C6U6A
DigiKey raktári szám
497-18950-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L100C6U6A
Leírás
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48UFQFPN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7)
EDA / CAD modellek
STM32L100C6U6A modellek
EEPROM mérete
2K x 8
RAM mérete
4K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M3
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz