STM32L082KBU6
DigiKey raktári szám
497-18585-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L082KBU6
Leírás
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 32UFQFPN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STM32L082KBU6 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
6K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
20K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 10x12b; D/A 2x12b
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M0+
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
32 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz