STM32L073VZT6D
DigiKey raktári szám
497-16830-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L073VZT6D
Leírás
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 100LQFP
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
EDA / CAD modellek
STM32L073VZT6D modellek
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz