STM32L073RZT6TR
DigiKey raktári szám
497-STM32L073RZT6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-STM32L073RZT6CT-ND - Vágott szalag (CT)
497-STM32L073RZT6DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L073RZT6TR
Leírás
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
STM32L073RZT6TR modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 15x12b; D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz