STM32L073RZI6 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
STMicroelectronics
Raktáron: 0
Adatlap
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
STM32L073RZI6
DigiKey raktári szám
497-16827-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L073RZI6
Leírás
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64UFBGA
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-UFBGA (5x5)
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 15x12b; D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz