STM32L071KZU3
DigiKey raktári szám
497-STM32L071KZU3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L071KZU3
Leírás
IC MCU 32BIT 192KB FLSH 32UFQFPN
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
EDA / CAD modellek
STM32L071KZU3 modellek
EEPROM mérete
6K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
20K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 10x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
32MHz