STM32L071CZY6TR
DigiKey raktári szám
497-18819-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-18819-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-18819-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L071CZY6TR
Leírás
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 49WLCSP
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 49-WLCSP (3,29x3,26)
EDA / CAD modellek
STM32L071CZY6TR modellek
EEPROM mérete
6K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
20K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 13x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz