STM32L052T8Y6TR
DigiKey raktári szám
497-18815-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-18815-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-18815-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L052T8Y6TR
Leírás
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 36WLCSP
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 36-WLCSP
EDA / CAD modellek
STM32L052T8Y6TR modellek
EEPROM mérete
2K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
8K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x12b; D/A 1x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz