STM32L051C8T6TR
DigiKey raktári szám
497-17487-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17487-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17487-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L051C8T6TR
Leírás
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
EDA / CAD modellek
STM32L051C8T6TR modellek
EEPROM mérete
2K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz