STM32L031E6Y6TR
DigiKey raktári szám
497-18804-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-18804-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-18804-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L031E6Y6TR
Leírás
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 25WLCSP
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 25-WLCSP (2,1x2,49)
EDA / CAD modellek
STM32L031E6Y6TR modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz