STM32L011G4U6TR
DigiKey raktári szám
497-18803-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-18803-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-18803-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L011G4U6TR
Leírás
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28UFQFPN
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-UFQFPN (4x4)
EDA / CAD modellek
STM32L011G4U6TR modellek
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 10x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz