STLQ020J18R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STLQ020J18R |
Leírás | IC REG LIN 1.8V 200MA 4-FLIPCHIP |
Gyártói standard átfutási idő | 28 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 4-FlipChip (0,77x0,77) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STLQ020J18R modellek |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 1 µA |
Gyrt. | Max. üzemi áram 150 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 52dB ~ 45dB (100Hz ~ 10kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TJ) |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Tokozás 4-UFBGA, FCBGA |
Kimeneti feszültség (min.) 1,8V | Gyártói tokozás 4-FlipChip (0,77x0,77) |
Dropout feszültség (max.) 0,16V / 200mA | Alap típusszám |